تقدير از بانوان شاغل در مارگارين به مناسبت روز زن

تقدير از بانوان شاغل در مارگارين به مناسبت روز زن

تقدير از بانوان شاغل در مارگارين به مناسبت روز زن
زن زيباترين تابلوي هستي، آن كه جان مي‏ بخشد،نگاهداري ميكند و به ثمر مي‏رساند ،زن منشور عشق ، آموزگار ايثار و كوه صبر است.
به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) نشست گرم و صميمانه‏ اي با حضور بانوان محترم شاغل در شركت مارگارين و مديريت محترم عامل اين مجموعه برگزار گرديد.
دكتر شمس در اين نشست بربالا بودن نقش زن در جامعه نسبت به مردان اشاره و فرمودند:
شان و منزلت و اثربخشي بانوان نسبت به آقايان به مراتب مي‏تواند بيشتر باشد و روي اين اصل بايد ، ويژگيهاي زن در زمينه‏ هاي گوناگون مانند آموختن علم، ارتباط با مرد، نقش مادري مورد بررسي قرار گيرد.
وي در ادامه گفت:در بررسي از وضعيت كارخانه ،مديريت زنان شاغل را بسيار محدود ديدند كه دليل آن بر ايشان پوشيده است. در اين مدت كوتاه شاهد تلاش همه جانبه بانوان در وظايف محوله همگام با آقايان بودند و به نظر مي‏رسد كه بانوان شاغل در اين مجموعه قابليت بسياري جهت مديريت امور را دارا هستند.
آقاي دكتر شمس در خاتمه از تمامي بانوان شاغل در مجموعه مارگارين خواستند كه بر توانمنديهاي علمي خود بيفزايند و به ايده پردازي ‏هاي نوين جهت سهولت امور و تمايز با رقبا بپردازند.همچنين بعداز اتمام سخنراني ايشان، در پايان مراسم به مناسبت اين روز گرامي از تمامي همكاران زن با هدايايي قدرداني و پذيرايي بعمل آمد. 

تاریخ : 1396/12/18
منبع: